FIRMA GLANCOS – POCZĄTKI

Nasza firma Glancos może poszczycić się wieloletnią tradycją – powstała w 1934 roku jako firma produkująca profesjonalne środki czystości i ekspresowo zyskała zaufanie konsumentów. Przykładem przodującej pozycji firmy w reprezentowanej przez siebie branży może być marka Glancil, która w latach 60 ubiegłego wieku stanowiła synonim nowoczesnego i przede wszystkim skutecznego środka czystości produkowanego w Niemczech.

FIRMA KOSMETYCZNA GLANCOS – ROZWINIĘCIE PRODUKCJI

W latach 90 firma Glancos poszerzyła swoją produkcję o kosmetyki funkcyjno-pielęgnacyjne na terenie Polski. Od kilkunastu lat jesteśmy producentem m.in. jednej z przodujących na rynku kosmetycznym marek – Jaridn Naturel. To polska manufaktura tworząca receptury zdrowych kosmetyków mających terapeutyczną i leczniczą moc. W jej preparatach ukryta jest drogocenna potęga naturalnych ziół, a sama firma kosmetyczna określa siebie jako „powrót do Matki Natury”.

Mając odpowiednie doświadczenie, bazę produkcyjną oraz profesjonalną kadrę współpracowników tworzymy produkty, które przyniosą ulgę i piękno w codziennym życiu.

POLSKA FIRMA KOSMETYCZNA GLANCOS

Po latach konsekwentnego zdobywania doświadczenia, rozszerzania bazy produkcyjnej, zatrudniania wykwalifikowanej kadry profesjonalnych współpracowników oraz tworzenia produktów, które przynoszą ulgę na co dzień, w 2011 roku postanowiliśmy poszerzyć działania naszej firmy kosmetycznej poprzez otwarcie nowej fabryki produkcyjnej w Goleniowskim Parku Przemysłowym niedaleko Szczecina.

Unowocześnienie produkcji pozwoliło nam zaoferować klientom jeszcze wyższą jakość produktów kosmetycznych. Wszystkie firmy kosmetyczne, w tym Glancos, muszą spełniać wymogi GMP dotyczące produkcji. Nasza polska firma kosmetyczna w produkcji korzysta z najnowszej dostępnej technologii oraz urządzeń laboratoryjnych, a jakość naszych kosmetyków zapewnia stała kontrola jakości oraz nieustanne próby ulepszania procesu produkcji.

Posiadamy laboratoria na terenie Niemiec oraz Polski, dodatkowo dysponujemy własnymi, sprawdzonymi recepturami, którym zaufały setki, jeśli nie tysiące zadowolonych klientów. Specjalizujemy się również w tworzeniu marek własnych pod potrzeby indywidualnych klientów. Produkujemy wiele linii kosmetycznych dla podmiotów nie tylko z Europy, ale także Azji i Afryki.

Jesteśmy rodzinną firmą – celem Glancos jest nieustanny rozwój, a co za tym idzie – nieustanne poszerzanie się grupy zadowolonych podmiotów i konsumentów. Osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami zachęcamy do kontaktu.