TWÓRZ MARKI WŁASNE Z GLANCOS

Niejednej osobie na świecie w pewnym momencie życia przeszło przez myśl pytanie: jak stworzyć swoją markę kosmetyków? Masz koncepcję i własne receptury, które chciałbyś lub chciałabyś przekształcić we własne produkty? Może wręcz przeciwnie – szukasz sprawdzonej, przeanalizowanej i sprawdzonej receptury dla własnej linii produktów kosmetycznych? Niezależnie od kierunku, w którym chcesz się zwrócić przy marce własnej, zaoferujemy Ci wsparcie i pomożemy zrealizować Twoje pomysły!

KOMPLEKSOWE USŁUGI W ZAKRESIE PRODUKCJI KOSMETYKÓW KONTRAKTOWYCH

Nasza firma to nie tylko kompleksowy dostawca usług w zakresie kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych, ale również innowacyjny producent kontraktowy. Podejmując z nami współpracę, otrzymasz wsparcie na każdym etapie produkcji kosmetyków pod własną marką – od idei, przez produkcję wysokiej jakości produktów, na ciągłej próbie rozwoju kończąc. Produkcja kosmetyków na zlecenie z Glancos to gwarancja profesjonalizmu i niezawodnego partnerstwa.

ZMIEŃ SWOJE MARZENIA W RZECZYWISTOŚĆ – MOŻESZ MIEĆ SWOJĄ WŁASNĄ LINIĘ PRODUKTÓW!

Oferowane przez Glancos wysokiej jakości rozwiązania pomogą zaspokoić indywidualne potrzeby Twojej firmy. Jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi dokładnie do Twoich potrzeb, dzięki czemu będziesz w stanie uruchomić własną linię produktów dokładnie tak, jak zaplanujesz. Ścisła współpraca z naszym działem badawczo-rozwojowym pozwoli Ci stworzyć własną recepturę z różnorodnych składników. Dzięki najnowocześniejszym dostępnym technologiom badawczym oraz faktowi, iż w naszej ofercie znajduje się już ponad 1000 wypróbowanych i dokładnie przetestowanych produktów, możemy śmiało i dumnie stwierdzić – jesteśmy pewni, że jednym właściwym partnerem dla Ciebie i Twojej firmy, jeśli chcesz opracować konkretną gamę produktów dla skonkretyzowanego rynku, jesteśmy właśnie my.

Korzystając z najnowszych technologii do badań i mając w naszej ofercie ponad 1000 wypróbowanych i przetestowanych produktów, jesteśmy pewni, że jesteśmy właściwym partnerem dla Ciebie, jeśli chcesz opracować konkretną gamę produktów dla konkretnego rynku.

WSPÓŁPRACA Z WIODĄCYMI DOSTAWCAMI SUROWCÓW I OPAKOWAŃ

Nasze wieloletnie doświadczenie i tradycja pozwoliły nam osiągnąć na rynku pozycję, w której jesteśmy dzisiaj. Daje nam ona możliwości współpracy z przodującymi dostawcami w zakresie surowców oraz materiałów opakowań, co gwarantuje naszym potencjalnym partnerom możliwość dostosowania ich budżetu i możliwości do wyboru surowców oraz opakowań. Ponad 8000 surowców oraz ponad 1000 wytworzonych i sprawdzonych produktów mówią same za siebie. Glancos to zapewnienie najwyższej jakości na każdym etapie produkcji.

KONTROLA JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWO

Zarówno przy użytkowaniu, jak i produkcji kosmetyków na jakość i bezpieczeństwo zwracamy uwagę my, oraz każdy potencjalny klient. Każdy produkt, który wyprodukujemy, poddawany jest wcześniej dokładnym badaniom, mającym na celu ocenić go pod względem bezpieczeństwa i jakości.

CO OFERUJEMY?

Przy podjęciu z nami współpracy, produkcja kontraktowa kosmetyków i uruchomienie własnej linii produktów bez problemu zaspokoi indywidualne potrzeby Twojej firmy poprzez wysokiej jakości rozwiązania. Dostosujemy nasze usługi dokładnie do potrzeb naszych partnerów, aby cały proces od początku do końca przebiegł w przewidziany przez nich sposób, jednocześnie oferując pomoc i rady poparte naszym wieloletnim stażem na rynku. Proponujemy między innymi:

Kompleksowe wsparcie w tworzenie koncepcji i opracowywanie receptur dla nowych produktów.

Wspólne tworzenie koncepcji i opracowywanie receptur dla nowych produktów.

Utworzenie pełnego pliku informacji o produkcie zgodnie z rozporządzeniami UE.

Kompletną dokumentację zgodną z GMP oraz przygotowanie wszystkich innych, niezbędnych dokumentów.

Wykonanie wszystkich wymaganych badań aplikacyjnych oraz aparaturowych we współpracy z niezależnymi i zaufanymi laboratoriami, oraz pod nadzorem dermatologa, w celu udokumentowania dowodu skuteczności.

Doradztwo i pomoc w tworzeniu etykiet dla Twoich produktów.

Wsparcie w działaniach logistycznych dla gotowych już kosmetyków, tj. zapewnienie bezpiecznej i terminowej dostawy.

Stuprocentową poufność współpracy.

Osoby i firmy zainteresowane podjęciem z nami współpracy w zakresie produkcji kosmetyków pod własną marką zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – wszystkie dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie. Jeśli produkcja kontraktowa kosmetyków to coś, co dawno zrodziło się w Twojej głowie, a dodatkowo masz pomysł, który jest prosty i zrozumiały dla potencjalnych klientów, a co więcej rozwiąże on ich problemy – chcemy Ci pomóc i wspierać Twoją ideę.